Hero (Fermé)

İstanbul gece hayatına heyecanlı ve taze bir soluk aldırmak için oldukça renkli ve eğlenceli bir partiyle kapılarımızı açtık. Dünya eğlence sektöründeki yeni trend ve gelişmeleri yakından takip eden, deneyimli, dinamik ve yüksek enerjili HERO ekibi olarak, ilk sezon için oldukça dinamik ve eğlenceli bir program hazırladık. İstanbul’a özgürlük ve eşitlik kavramları altında yeni ve tadına doyulmaz bir eğlence anlayışını getirmek istiyoruz.

Eylül ve Ekim aylarındaki programımızda yer alacak isimlerden bazıları ise 25 Eylül’de DJ K.A.N, 2 Ekim’de GSP (Yunanistan-İngiltere), 16 Ekim’de GZone 1. Yıl kutlamaları kapsamında Action Party'de LEOMEO (Fransa) ve 30 Ekim’de İspanya’dan THIAGO olacak.

Cuma partilerini Friday On Fire adı altında ve BURAK ŞAHİN ve K.A.N’ın ev sahipliğinde gerçekleştireceğiz. Cumartesi partileri ise Saturday Nights ismiyle BURAK ŞAHİN’in ev sahipliğinde ilerleyecek. İki haftada bir Cuma geceleri düzenli olarak dünya çapında büyük hayran kitlesine sahip olan WE PARTY, MATINEE, FOREVER ve RAPIDO gibi büyük organizasyonların Star DJ’lerini misafir edeceğimiz Friday On Fire partilerimiz devam edecek.

Harbiye'ye konumlanan klübümüz, aynı zamanda hem sade hem de modern ayrıntılara sahip tasarımı, güçlü VOID Trimotion ses sistemi, titizlikle planlanmış güçlü havalandırma sistemi, çarpıcı görselleri, çılgın dansçılarımız ve elektronik/dans dünyasının en güncel örnekleriyle İstanbul gece hayatını ateşleyeceğiz.

Eğer kahraman olmaya hazırsanız, HERO’ya bekliyoruz!...

---

Find your inner hero at HERO ISTANBUL.

Come and enjoy the city's brand new gay club with eye-dashing gogo boy shows and mind blowing music. Open fri-sat, free entrance under age 25 till 01 AM.

Ou ?

Hero
Cebel Topu Sk. No:6 - Ergenekon
34373  Istanbul
Téléphone : +90 533 921 5249

Hero
Cebel Topu Sk. No:6 - Ergenekon
34373  Istanbul

Contacter Hero